The world of Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е РП форум за Пърси Джаксън. Направете си герой и се забавлявайте.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Голямата кухня на първия етаж

Go down 
АвторСъобщение
Мариса К. Зевс
Админ
Админ
Мариса К. Зевс


Брой мнения : 186
Точки : 950
Join date : 24.02.2010

Голямата кухня на първия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Голямата кухня на първия етаж   Голямата кухня на първия етаж I_icon_minitimeСъб Фев 27, 2010 10:32 pm

Голямата кухня на първия етаж Kitchens
Върнете се в началото Go down
https://percy-jackson.bulgarianforum.net
Мариса К. Зевс
Админ
Админ
Мариса К. Зевс


Брой мнения : 186
Точки : 950
Join date : 24.02.2010

Голямата кухня на първия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата кухня на първия етаж   Голямата кухня на първия етаж I_icon_minitimeСря Апр 14, 2010 8:16 pm

Влязох бавно в кухнята и видях майка ми да търчи насам- натам. Тя готвеше, какво друго щеше да прави. Миришеше много приятно, миришеше на ягоди.
- О здравей, скъпа- каза задъхана мама и отиде до печката. Отвори я и от там извади ягодов пай- любимия ми.
- Ягодов пай!- възкликнах и се втурнах към мама, тя се затича към плота и остави пая бързо.
- Мариса!- извика мама. Спрях се на място като закована и погледнах мама.- Внимавай!- каза тя, с по- нисък тон.
- Добре, мамо- казах и започнах да се смея. Мама започна да се смее заедно с мен и двете паднахме на пода. Ето това обичах най- много в майка ми. Беше като мен, все едно не е на 31 години, а на 16.
- Моята 16 годишна майка- прегърнах я силно.
- Моята 16 годишна дъщеря- каза мама и по едно време се отдръпна от прегърдката. - Я пак повтори на колко години съм?
- Наа...- казах и се усмихнах лигаво- 31.
Погледнах я въпросително и тя започна да се смее.
- А сега да ядем пай!- казах бързо и станах от земята, измих си ръцете, грабнах ножа и започнах да режа ягодовия пай. Нарязах го на десет парчета и започнах да ям едното, толкова бързо, че чак се задавих. С мама си взехме целия пай, седнахме на земята и започнахме да си говорим, докато хапваме.
Върнете се в началото Go down
https://percy-jackson.bulgarianforum.net
 
Голямата кухня на първия етаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Всекидневната на първия етаж
» Спалнята и банята на Зоуи на първия етаж
» Малката кухня на втория етаж
» Кухня №1
» Кухня №2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Gods :: Ню Йорк :: Къщи :: Къщата на Мариса Конър-
Идете на: